NASZE AUTA

Ceniąc wysokie bezpieczeństwo i komfort pasażerów naszej linii wzbogaciliśmy tabor o najnowsze modele Opla Vivaro 2015. Opel Vivaro to przystosowany do dłuższych tras doskonały środek transportu, który na swój pokład może wziąć do 9 osób. Pojazd pozwala odbyć podróż w komfortowych warunkach

JESZCZE BEZPIECZNIEJ

Dzięki zastosowaniu ABS z systemem EBD i EBA (elektronicznym rozdziałem siły hamowania i wspomaganiem), ESP 9.0 - Elektroniczny system kontroli stabilności, wraz systemem Hill-Assist (wspomaganiem ruszania pod wzniesienia), uchwytów do mocowania ładunku w podłodze, opony 215/65 R16C bus ten jest jeszcze bezpieczniejszy.

WIĘKSZY KOMFORT

Komfort jazdy zapewnia nie tylko ergonomiczne wnętrze ale również wygodne siedzenia, elektryczne szyby przednie, radio R16 BT USB (mp3, zintegrowany wyświetlacz, BlueTooth, 2 x USB), sterowanie radiem w kierownicy oraz przydatna w gorące i zimowe dni klimatyzacja manualna.

Nurtujące pytanie?

Zapoznaj się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania!

PRZEJDŹ DO FAQ

NAWIGACJA

Nasza flota

EuropaBuss.pl świadczy usługi w zakresie międzynarodowego przewozu osób. Kursujemy busami z Polski do Niemiec, Belgii i Holandii oraz z Holandii, Belgii i Niemiec do Polski.

Strona używa cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na użycie cookies. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

KONTO BANKOWE



PLN 59 1240 4197 1111 0010 6419 2267

Bank Pekao SA

SWIFT: PKOP PL PW

DANE DO FAKTURY

Europa Buss

Skawinki 106,

34-143 Lanckorona

NIP: 551 246 53 60

ADRES

KONTAKT

Europa Buss

Skawinki 106

34-143 Lanckorona

Zobacz odpowiedzi

na najczęstsze pytania

 

Przejdź do kontaktu, by

skontaktować się z nami!

PRZEJDŹ DO FAQ

PRZEJDŹ DO KONTAKTU

© 2018 EuropaBuss.pl - Busy do Niemiec, Belgii, Holandii. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Developer: ProjektujeSie.pl